SEO referencie

Optimalizácia pre vyhľadávače – SEO – Search Engine Optimization

SEO referencie: Ako som už spomínal, pracujem so SEO viac ako 10 rokov, pozrite si zopár mojich referencií.

Ak máte otázky, alebo záujem o SEO optimalizáciu píšte mi cez kontaktný formulár na pod-stránke SEO kontakt, alebo na emailovú adresu seo (zavináč) spic.sk

Alebo si jednoducho nechajte zdarma analyzovať Vašu webovú stránku. Zistíte aký má potenciál dostať sa na popredné pozície internetu vo vyhľadávačoch ako Google, Seznam, Zoznam, Atlas, Centrum a ďalších.

SEO referencieSEO REFERENCIE:

Referencie 2006

Prvý môj úspešnejší SEO projekt by som spomenul www.hockeyarena.net v roku 2006 mal projekt za sebou 3 roky existencie a cca. 15 000 registrovaných členov no v priebehu pár mesiacov 2006-2007 vďaka aplikovaniu stratégií online marketingu a SEO prekročil projekt 32 000 registrovaných členov.

Čo sa týka návštevnosti jej momentum bolo pred mojou prácou pár stoviek v ktorúkoľvek hodinu. Po aplikácii SEO, online marketingu a tímovej práce, bolo momentum vyše 1000 online členov na internetovej stránke v ktorúkoľvek hodinu, ktorýkoľvek deň.

Referencie 2008

Ďalšie SEO referencie uvediem: SEO optimalizácia pre vyhľadávače v roku 2008 sa týkala zlepšenia pozícii vo vyhľadávačoch (na kľúčové slová: štvorkolky, požičovňa štvorkoliek, požičovňa).

Jednalo sa o novú webovú stránku zameranú na požičiavanie super-športových štvorkoliek Suzuki LTR-450. Doména niesla názov www.stvorkolky.info a bola založená v máji 2008. Pri prepočte Google Page Ranku koncom júla 2008, čiže po 3 mesiacoch, bola hodnota Google Page Ranku – GPR 3/10. Webová stránka dosahovala v Google vynikajúce pozície. Kľúčové slová: “štvorkolky” 1. pozícia, “požičovňa štvorkoliek” 1. pozícia, “požičovňa” 3. pozícia v Google samozrejme všetko na prvej strane.

Úloha z hľadiska optimalizácie bola splnená. Návštevnosť webovej stránky bola pár desiatok ľudí denne so záujmom o štvorkolky resp. požičovňu štvorkoliek a objednávky mali plynulý priebeh. Avšak aj napriek veľmi dobre rozbehnutej internetovej podpore, požičovňa po roku zanikla z technických dôvodov.

SEO 2008

  • Od r. 2008 Freelancer v oblasti SEO optimalizácie, ako aj komplexného online marketingu.

 

Referencie 2011

V roku 2011 založené www.diskusne-forum.sk – po vytvorení štruktúry a obsahu webu prebehla následne SEO optimalizácia a fórum dosiahlo pri najbližšom prepočte v roku 2011 Google Page Rank 3/10.

Google 7. Mája 2016 definitívne zrušil Page Rank.

Začiatkom roka 2015 bolo z dôvodu technickej chyby v databáze vymazaný obsah. Web prišiel o veľké množstvo zaregistrovaných užívateľov a aj veľký počet príspevkov. Momentálne sa fórum rozbieha nanovo,  čo sa týka užívateľov a príspevkov.

Už začiatkom marca 2015 prejavila záujem o spoluprácu s týmto diskusným fórom renomovaná slovenská Online SEO agentúra.

Referencie 2012

Koncom roka 2012 založená webová stránka o rôznych konšpiračných teóriách www.illuminati.cz zo začiatku pár stoviek návštevníkov mesačne. Momentálne po troch rokoch od vzniku je návštevnosť vyše 3000 UIP – unikátnych návštevníkov mesačne. Návštevnosť stále rastie aj napriek tomu, že sa na stránku nepridávajú prakticky žiadne nové informácie.

Pri vzniku webovej stránky aplikovaná základná ON Page SEO optimalizácia. Návštevnosť sa vyvíja neustále stúpajúcim trendom. Stránka dosahuje na kľúčové slovo “illuminati” TOP pozície v takmer všetkých internetových vyhľadávačoch ako Google, Seznam, atď.

Referencie 2014

V tomto roku bola založená webová stránka www.ads-forum.com ako nový projekt. Diskusno – reklamné advertising fórum. Zdarma ako aj s platenými funkciami. O tento projekt a spoluprácu s ním taktiež prejavila zaújem renomovaná slovenská Online Marketingová Agentúra. Čakalo sa na vysoký Rank, ale keďže Google už vyše cca. 2 roky neprepočítaval Google Page Rank tak sa ho Ads Forum nedočkalo. Definitívne Google zrušil Page Rank 7. Mája 2016.

Podľa renomovaného SEO nástroja na webovej stránke www.seomastering.com je vypočítaný real page rank webovej stránky nad úrovňou 3/10. Real Page Rank podľa nástroja Seomastering má približne rovnakú výpovednú hodnotu ako Google Page Rank a zohľadňuje pri svojom výpočte veľké množstvo faktorov.

SEO Referencie 2015 – 2019

  • Obsah sa pripravuje